TRELL NEXT

Software pro restaurace, prodejny a sítě prodejen.

Nástupce programu Trell.

Restaurační a pokladní program umožňující prodej v restauraci a na prodejně. Je určen pro firmy a živnostníky, kteří chtějí mít do systému přístup po internetu odkudkoli.

Systém rovněž umožňuje z centrálního skladu naskladňovat na pobočkové prodejny zboží, upravovat ceny, zakládat a rušit akce na jednotlivých prodejnách.

Systém NEXT je zcela jiný program, přestože zvenčí vypadá velmi podobně jako klasický TRELL i obsluha je víceméně obdobná. Přesto se uvnitř skrývá odlišný systém s mnoha vyspělými funkcemi, který odpovídá skutečnosti, že od uvedení první varianty systému TRELL uplynulo již více než 14 let, zásadním způsobem se rozvinula datová komunikace  přes internet, nové verze Windows se chovají podstatně jinak než XP a vnitřek programu bylo nutné zcela změnit.

TRELL-NEXT je verze systému pro náročné uživatele a pro ty, kdo potřebují nejnovější funkce či výrazně vyšší rychlost  a spolehlivost s minimální náročností na stabilitu operačního systému či sítě. Vyšší varianty NEXT jsou určeny těm,  kdo chtějí mít nad provozovnami nepřetržitou ON LINE kontrolu přes internet, chtějí vzdáleně naskladňovat, prodávat apod.

Systém NEXT uspokojí i nejnáročnější uživatele, protože byl vyvíjen několik let a testován ve velmi náročných provozech.

Varianta CLIENT SERVER využívá pokročilé technologie a komprimaci dat, tedy je výrazně rychlejší než předchozí verze.

K systému Trell nabízíme databázi surovin s označením elergenů.

Na zakázku zhotovíme receptury.

Kontakt:

levnakasa/zavináč/arzo.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *